ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform ON8 Platform

Kurumsal

Kurumsal

2019 yılında faaliyete geçen firmamız ; platform ızgaraları, ızgara basamaklar, ızgara çit sistemleri gibi hafif çelik konstrüksiyon ürünlerin imalatını yapmaktadır. Firmamız , Sakarya ilinde üretim yapmakta olup yurt içi ve yurt dışına ürün gönderebilmektedir. Sektöründe tecrübeli kadrosuyla satış öncesi ve sonrasında verdiği destekle kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik tedarik ettiğimiz ürünlerin başında platform ızgaraları bulunmaktadır. Izgaralar firmamız tarafından projeye uygun olarak kesilmiş , çerçevelenmiş ve yüzey kaplaması yapılmış olarak müşteriye teslim edilir.

Üretimini yaptığımız başlıca ızgara/basamak tipleri:

Tam Geçme Izgara / Basamak

Yarım Geçme Izgara / Basamak

Burgulu Izgara / Basamak

Tırtıklı Izgara / Basamak

Raf Izgarası

Ürünlerimiz müşterilerimizin isteğine göre yüzey işlemi görmeden, boyalı veya galvenizli olarak teslim edilebilmektedir. On8 Platform olarak sektörde önde gelen firmalardan tedarik ettiğimiz ham madde, hizmet ve ürünler ile uluslar arası standartlara uygun faaliyet göstermekteyiz. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak yüksek kalitedeki ürünleri en kısa sürede teslim etmekteyiz. ON8 Platform olarak daima kaliteli işler yaparak ulusal ve uluslar arası faaliyet göstermeye devam edeceğiz.